Stokke jest marką, którą najpewniej zna wielu rodziców, a jeśli do tej pory nie mieliśmy okazji dowiedzieć się o niej nieco więcej, najwyższy czas nadrobić zaległości.

Logo Stokke możemy znaleźć na wielu artykułach dla młodszych dzieci. Ta norweska firma ma przeszło czterdziestoletnią tradycję, dba o to, by jej produkty były wysokiej jakości, praktyczne i estetyczne. To jedna z bardziej rozpoznawalnych marek ciesząca się uznaniem w wielu krajach. Co może nam zaproponować?

Przekrój produktów marki Stokke

Przede wszystkim są to wysokiej klasy wózki spacerowe i wielofunkcyjne. Ponieważ wózek jest czymś, co będzie nam służyło przez długi czas, dalej przyjrzymy się im bliżej. Oprócz tego są foteliki samochodowe, krzesełka do karmienia, łóżeczka dla niemowląt, nosidła, przewijaki, składane wanienki, stojaki i mnóstwo akcesoriów. Jeślibyśmy się zastanowili, to okazałoby się, że u jednego producenta możemy kupić niemal całą wyprawkę dla maluszka. We wszystkich przedmiotach widać skandynawską prostotę i praktyczność. Jednocześnie są estetyczne i przyjemne dla oka, a jak postawimy na artykuły do domu, będą fenomenalnie współgrać z nowoczesną lub skandynawską aranżacją.

Ze względu na tak długie doświadczenie na rynku, producent doskonale wie, jakie są potrzeby dzieci i ich rodziców. Każdy z jego produktów spełnia rygorystyczne normy, jest wygodny w użytkowaniu i co najważniejsze bezpieczny. Tuż obok łóżeczka drugim przedmiotem, z jakiego będziemy korzystać regularnie, jest wózek. Musimy zwrócić uwagę na wszystkie jego parametry, aby każde wyjście na spacer było przyjemnością. Wózki Stokke są tak przemyślane, że z pewnością to zapewnią.

Wózek, który sprosta twoim oczekiwaniom

Wózki Stokke uważa się za jedne z najlepszych na rynku. Doceniają je nawet najbardziej wymagający rodzice. Dużą część oferty stanowią wózki wielofunkcyjne 3w1, które w zestawie mają gondolę, spacerówkę i fotelik samochodowy. W przypadku modeli 2w1 mamy gondolę i spacerówkę. To wyjątkowo praktyczne rozwiązanie, bo zakup jest jeden, z wózka będziemy korzystać od urodzenia, aż do momentu, kiedy nasza pociecha będzie chodzić wszędzie na własnych nóżkach. Jeśli jednak szukamy samej spacerówki, a nasze dziecko właśnie wyrasta z gondoli, to bez problemu znajdziemy tradycyjną spacerówkę.

Jednym z popularniejszych modeli jest wózek Stokke Beat, który możemy kupić zarówno w wersji spacerowej, jak i w wersji 3w1. Wózek ten jest dosyć wąski i niewielki po złożeniu. Oznacza to, że z jego prowadzeniem poradzimy sobie na wąskich chodnikach, a kiedy będzie złożony, zajmie mało miejsca. Koła mają doskonałą amortyzację, przez co wózek poradzi sobie przy trudniejszym terenie. Nie bez znaczenia są także to, że koła są gumowe. Gondola ma system wentylacji, budka ma daszek z filtrem UV 50+. Wózki spacerowe Stokke Beat mają zintegrowany podnóżek z możliwością regulacji kąta nachylenia, pałąk ochronny, wygodne siedzisko, które możemy ustawić przodem lub tyłem do kierunku jazdy i 5-punktowe pasy bezpieczeństwa.